HELBLING Courses for Very Young Learners: een sterke start met Engels

De Courses for Very Young Learners van HELBLING zijn speciaal ontwikkeld voor de jongste leerlingen die hun eerste stappen zetten in de Engelse taal. De methodes sluiten aan bij de natuurlijke manier waarop jonge kinderen leren: door te spelen, ontdekken, luisteren, bewegen en samenwerken. Hierdoor maken leerlingen op een plezierige en ontspannen manier kennis met Engels.

De lesmaterialen bieden een multisensorische aanpak waarbij verhalen, liedjes, spelletjes en interactieve activiteiten een centrale rol spelen. Door verschillende leerstijlen aan te spreken, blijven kinderen betrokken en gemotiveerd. Tegelijkertijd ontwikkelen zij hun luister- en spreekvaardigheid en bouwen zij een stevige basis voor verdere taalontwikkeling.

Naast taalvaardigheid besteden de methodes aandacht aan sociale vaardigheden, creatief denken en zelfvertrouwen. De activiteiten stimuleren leerlingen om samen te werken, vragen te stellen en actief deel te nemen aan de les. Hierdoor ontstaat een positieve leerervaring waarin kinderen zich veilig voelen om Engels te gebruiken.

De cursussen worden ondersteund door aantrekkelijke digitale materialen, audio, video en interactieve oefeningen die zowel docenten als leerlingen extra ondersteuning bieden. Dankzij deze combinatie van print- en digitale middelen kunnen leerkrachten gevarieerde en activerende lessen verzorgen.

Met de Courses for Very Young Learners van HELBLING leggen scholen een sterke basis voor toekomstig taalonderwijs en ontdekken kinderen al op jonge leeftijd hoe leuk het is om Engels te leren.

Nieuwbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

© 2018 - 2026 PracticumEducatief | sitemap | rss | bestelling herroepen