Welkom

Practicum Educatief: hét adres voor uw educatieve boeken

Practicum Educatief levert educatieve (lees-)boeken aan o.a. scholen, taleninstituten en bedrijfsopleidingen, maar ook aan particulieren. Wij zijn gespecialiseerd in boeken en complete methodes voor de talen Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans. Daarnaast is er ook een ruim aanbod van materialen NT2. Staat de titel die u zoekt niet in onze webshop vermeld, overleg dan even met ons via e-mail (info@practicum-educatief.nl), of telefonisch via 0182-785035.

We adviseren u graag

Het aanbod aan materialen voor de moderne vreemde talen is zeer groot. Als je precies weet wat u zoekt, dan is het vinden van de juiste boeken eenvoudig; gebruik de zoekvensters om het juiste boek of de juiste methode te vinden en te bestellen. Als je door de bomen het bos niet meer ziet, of iets niet kunt vinden, overleg dan met ons. Onze webshop bevat heel veel titels, maar niet alle beschikbare titels zijn opgenomen. Wij adviseren graag. Dit geldt voor scholen, maar zeker ook voor particulieren. Maak gebruik van onze deskundigheid en service en bel ons voor een korte vraag of een langer adviesgesprek. Wil je toch even verder met ons overleggen? Maak dan een afspraak voor een bezoek aan onze showroom in Waddinxveen of voor een digitaal overleg. 

 

IntoWords

 

Nieuw in onze webwinkel

  • A Man Called Ove
    A Man Called Ove

    A grumpy yet loveable man finds his solitary world turned on its head when a boisterous young family moves in next door.

    € 12,15 € 9,65
  • Zoe's Rescue Zoo: The Adventurous Arctic Fox
    Zoe's Rescue Zoo: The Adventurous Arctic Fox

    At Zoe's Rescue Zoo only the cutest, cuddliest animals need apply!Zoe loves living at her uncle's rescue zoo because there's always something exciting going on.

    € 8,10
  • Two-Headed Chicken
    Two-Headed Chicken

    A two-headed chicken races across the multiverse to escape a hungry moose in this full-colour illustrated adventure, ideal for fans of Dogman and Bunny Vs Monkey.

    € 12,15
  • The Last Hours 2 - Chain of Iron
    The Last Hours 2 - Chain of Iron

    The Shadowhunters must catch a killer in Edwardian London in this dangerous and romantic sequel to the #1 New York Times bestselling novel Chain of Gold, from New York Times and USA TODAY bestselling author Cassandra Clare.

    € 16,35
  • Atlas de ELE Volumen II
    Atlas de ELE Volumen II

    Geolingüística de la enseñanza del español en el mundo
    Volumen 2: Asia oriental

    € 19,10
  • Todo nada
    Todo nada

    Texto adaptado de Todo nada de Brenda Lozano.

    Acerca de la obra:

    Emilia, estudiante de Literatura reconstruye los últimos meses de convivencia con su abuelo, un médico de reconocido prestigio que ha decidido renunciar a la…

    € 13,50

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2018 - 2023 PracticumEducatief | sitemap | rss