Welkom

Practicum Educatief: hét adres voor uw educatieve boeken

Practicum Educatief levert educatieve (lees-)boeken aan o.a. scholen, taleninstituten en bedrijfsopleidingen, maar ook aan particulieren. Wij zijn gespecialiseerd in boeken en complete methodes voor de talen Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans. Daarnaast is er ook een ruim aanbod van materialen NT2. Staat de titel die u zoekt niet in onze webshop vermeld, overleg dan even met ons via e-mail (info@practicum-educatief.nl), of telefonisch via 0182-740200.

 

We adviseren u graag

Het aanbod aan materialen voor de moderne vreemde talen is zeer groot. Als u precies weet wat u zoekt, dan is het vinden van de juiste boeken eenvoudig; gebruik de zoekvensters om het juiste boek of de juiste methode te vinden en te bestellen. Als u door de bomen het bos niet meer ziet, of iets niet kunt vinden, overleg dan met ons. Onze webshop bevat heel veel titels, maar niet alle beschikbare titels zijn opgenomen. Wij adviseren u graag. Dit geldt voor scholen, maar zeker ook voor particulieren. Maak gebruik van onze deskundigheid en service en bel ons voor een korte vraag of een langer adviesgesprek.
 

Usborne Aanbieding

IntoWords

 

 

Corona.jpg?t=1592244131

 

Nieuw in onze webwinkel

  • The Book of Stolen Dreams
    The Book of Stolen Dreams

    An exhilarating, awe-inspiring debut from a master storyteller writing for children for the first time, perfect for fans of Katherine Rundell, Eva Ibbotson and His Dark Materials. When Rachel and Robert are passed a stolen book by

    € 17,30
  • Mobylette
    Mobylette

    A quinze ans, Dominique se voyait déjà promener ses presque deux mètres à travers la campagne vosgienne sur une Peugeot 103 orange. Il a fait beaucoup d'efforts pour l'avoir à Noël et en finir ainsi avec la série des Noël pourris.

    € 22,90
  • Teaching Grammar Creatively SECOND EDITION
    Teaching Grammar Creatively SECOND EDITION

    Teaching Grammar Creatively 2nd Edition offers 55 complete lessons covering a wide range of grammar structures, learner levels, and age groups, designed to stimulate the imagination, humour and creativity of your students.

    € 40,35
  • Psychology in Practice
    Psychology in Practice

    Psychology in Practice clearly lays out what concrete steps teachers can take to promote the positive beliefs, emotions and attitudes that lead to successful language learning, whilst remaining mindful of the uniqueness and comple

    € 40,35
  • Morning Frost
    Morning Frost

    5 October 1982. It's been one of the worst days of Detective Sergeant Jack Frost's life. He has buried his wife Mary, and must now endure the wake, attended by all of Denton's finest.
    All, that is, apart from DC Sue Clark, who sp

    € 13,30
  • Deadline
    Deadline

    A captivating and taut thriller that will leave you holding your breath, from Sunday Times bestselling author Simon Kernick, the UK's answer to Harlan Coben. 'The next time I see Simon Kernick's name on a book, I will pick it up.

    € 13,30

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2018 - 2021 PracticumEducatief | sitemap | rss