Home

Practicum Educatief: hét adres voor uw educatieve boeken

Practicum Educatief levert educatieve (lees-)boeken aan o.a. scholen, taleninstituten en bedrijfsopleidingen, maar ook aan particulieren. Wij zijn gespecialiseerd in boeken en complete methodes voor de talen Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans. Daarnaast is er ook een ruim aanbod van materialen NT2. Staat de titel die u zoekt niet in onze webshop vermeld, overleg dan even met ons via e-mail (info@practicum-educatief.nl), of telefonisch via 0182-785035.

 

We adviseren graag

Het aanbod aan materialen voor de moderne vreemde talen is zeer groot. Als je precies weet wat u zoekt, dan is het vinden van de juiste boeken eenvoudig; gebruik de zoekvensters om het juiste boek of de juiste methode te vinden en te bestellen. Als je door de bomen het bos niet meer ziet, of iets niet kunt vinden, overleg dan met ons. Onze webshop bevat heel veel titels, maar niet alle beschikbare titels zijn opgenomen. Wij adviseren graag. Dit geldt voor scholen, maar zeker ook voor particulieren. Maak gebruik van onze deskundigheid en service en bel ons voor een korte vraag of een langer adviesgesprek. Wil je toch even verder met ons overleggen? Maak dan een afspraak voor een bezoek aan onze showroom in Waddinxveen of voor een digitaal overleg.

 

Nieuw in ons assortiment: ReadEnglish van Chris Meijer

Ontdek ReadEnglish: een collectie van 40 A2/B2 boeken, samengesteld door leesexpert Chris Meijer. Perfect voor het verbeteren van leesvaardigheid, met handige informatiebladen en toetsen. Beschikbaar als los boek of in een compleet boekenpakket. Maak lezen weer leuk en toegankelijk!

 

 

Vacature - stagiair ICT

Momenteel zijn wij op zoek naar een stagiair ICT en webdevelopment. Wij kunnen je een goede stageplek bieden voor 15 tot 20 uur per week gedurende 3 tot 12 maanden. Binnen ons groeiende bedrijf draag je bij aan de technische ondersteuning van klanten en medewerkers. Het werk zal bestaan uit IT helpdesk, het geven van gebruikerstrainingen en opbouw en ontwerp van webomgevingen en SSO. Wij zoeken iemand die enthousiast is en die goed in een klein team kan werken. Daarnaast verwachten wij een flexibele instelling en verwachten wij dat je onder druk goed werk kunt leveren. Er zijn doorgroei mogelijkheden beschikbaar. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op via Dieuwke Mulder (0182-785035 of info@practicum-educatief-media.nl)

 

 

 

Nieuw in onze webwinkel

  • Dunkelnacht
    Dunkelnacht

    "Dunkelnacht" belicht de verwoestende gevolgen van de ineenstorting van het nazi-regime terwijl het een krachtig pleidooi voor vrede en menselijkheid biedt.

    € 14,15
  • Read English boekenpakket- 40 boeken
    Read English boekenpakket- 40 boeken

    Verbeter leesvaardigheid met ReadEnglish: 40 A2/B2 titels, handige informatiebladen en toetsen. Beschikbaar als los boek of boekenpakket. Bestel nu!

    € 499,00
  • Who Let the Gods Out?
    Who Let the Gods Out?

    The first book in the hilarious bestselling WHO LET THE GODS OUT series, shortlisted for the Waterstones Children's Book Prize 2018! 'I totally fell in love with Elliot and the gods, and I think you're all going to love them too.'

    € 10,80
  • The Curious Incident of the Dog In the Night-time
    The Curious Incident of the Dog In the Night-time

    Christopher is 15 and lives in Swindon with his father. He has Asperger's Syndrome, a form of autism. He is obsessed with maths, science and Sherlock Holmes but finds it hard to understand other people.
    When he discovers a dead

    € 12,15
  • Godess Crown
    Godess Crown

    Opulence, beauty, and danger... A magnificent and triumphant debut.” Dhonielle Clayton, New York Times bestselling author For fans of Twin Crowns and TikTok sensations To Kill a Kingdom and This Woven KingdomThe royal court of G

    € 12,15
  • Girl, missing
    Girl, missing

    What if everything you thought you knew about your life was a lie? Girl, Missing is the blockbuster bestselling title from million-copy selling writer Sophie McKenzie. Lauren is adopted and eager to know more about her mysteri

    € 10,80

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2018 - 2024 PracticumEducatief | sitemap | rss