Welkom

Practicum Educatief: hét adres voor uw educatieve boeken

Practicum Educatief levert educatieve (lees-)boeken aan o.a. scholen, taleninstituten en bedrijfsopleidingen, maar ook aan particulieren. Wij zijn gespecialiseerd in boeken en complete methodes voor de talen Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans. Daarnaast is er ook een ruim aanbod van materialen NT2. Staat de titel die u zoekt niet in onze webshop vermeld, overleg dan even met ons via e-mail (info@practicum-educatief.nl), of telefonisch via 0182-785035.

 

We adviseren u graag

Het aanbod aan materialen voor de moderne vreemde talen is zeer groot. Als je precies weet wat u zoekt, dan is het vinden van de juiste boeken eenvoudig; gebruik de zoekvensters om het juiste boek of de juiste methode te vinden en te bestellen. Als je door de bomen het bos niet meer ziet, of iets niet kunt vinden, overleg dan met ons. Onze webshop bevat heel veel titels, maar niet alle beschikbare titels zijn opgenomen. Wij adviseren graag. Dit geldt voor scholen, maar zeker ook voor particulieren. Maak gebruik van onze deskundigheid en service en bel ons voor een korte vraag of een langer adviesgesprek. Momenteel doen wij, in verband met Covid-19, even geen schoolbezoeken. Wil je toch even verder met ons overleggen? Maak dan een afspraak voor een bezoek aan onze showroom in Waddinxveen of voor een digitaal overleg.

 

IntoWords

 

Nieuw in onze webwinkel

  • The Slaughter Man
    The Slaughter Man

    'This is brilliant stuff!' Peter JamesA murdered family. A dying serial killer. A missing child.
    DC Max Wolfe hunts a pitiless killer through the streets of London. By the Sunday Times number one bestselling author of The Murder

    € 11,95
  • The Strings of Murder
    The Strings of Murder

    'A hugely entertaining Victorian mystery' New York Times'I enjoyed this - properly creepy and Gothic' Ian RankinA spellbinding concoction of crime, history and horror - perfect for fans of Sherlock Holmes and Jonathan Creek_______

    € 13,50
  • A Sight For Sore Eyes
    A Sight For Sore Eyes

    A terrifyingly vivid portrayal of the murderous impulses hiding in the squalor of North London from multi-million copy and SUNDAY TIMES bestselling author Ruth Rendell. Readers of PD James, Ann Cleeves and Donna Leon will be hooke

    € 18,90
  • Bones Never Lie
    Bones Never Lie

    A gripping Temperance Brennan novel from world-class forensic anthropologist Kathy Reichs, the international no. 1 bestselling crime thriller writer and the inspiration behind the hit TV series Bones. Tempe is faced with a horrify

    € 11,95
  • Ready Said Rabbit
    Ready Said Rabbit

    Rabbit and his dad are going to the park, but will they ever be ready to leave the house? This everyday situation will speak to anyone who has planned a trip but got side-tracked while getting ready, finding last minute task to do

    € 17,45
  • Keeping the Dead
    Keeping the Dead

    'A seamless blend of good writing and pulse-racing tension.' Independent HE HIDES, HE KILLS, HE KEEPS . . .
    Forensic Pathologist Maura Isles is asked to attend an intriguing examination. An ancient mummy has been found in a museu

    € 11,95

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2018 - 2022 PracticumEducatief | sitemap | rss