The Art of Being Normal

Artikelnummer: 9781910200520
Vorige Artikel 3493 van 3641 Volgende
€ 10,65 (inclusief btw)

A debut novel for fans of John Green and David Levithan. David has a huge secret only his 2 best friends know: he's a girl trapped in the body of a boy. Leo has just been expelled from school and is the completeopposite of David, but events conspire to bring them together.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2018 - 2023 PracticumEducatief | sitemap | rss