What's a Girl Gotta Do?

Artikelnummer: 9781474915021
Artikel 3 van 3
€ 12,15 (inclusief btw)
Overzicht

De hilarische, hartverscheurende en compromisloos feministische roman van de koningin van de YA, Holly Bourne – perfect voor fans van Kathleen Glasgow en Amber Smith.

Lottie heeft er genoeg van. Ze is het beu om seksueel lastiggevallen, onderbroken en genegeerd te worden. Daarom besluit ze om één maand lang elke vorm van seksisme die ze tegenkomt aan te kaarten – wat de gevolgen ook zijn.

Met de ietwat tegenstribbelende hulp van de irritant leuke Will gaat haar project viraal. Maar naarmate de tegenreacties online en offline heviger worden, begint Lottie zich af te vragen: kan één meisje echt een verschil maken? En nog belangrijker, zal het opkomen voor zichzelf haar meer kosten dan ze ooit had kunnen vermoeden?

Nieuwbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Facebook

Wil je op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Check dan onze FaceBook pagina voor meer informatie!

© 2018 - 2025 PracticumEducatief | sitemap | rss