Links

Op deze pagina vindt u een overzicht van handige links. Deze staan per taal en genre gerangschikt.

 

Duits - Uitgever

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u deze per e-mail (info@practicum-educatief.nl) bestellen.

 

Arena Verlag - www.arena-verlag.de

Black Cat / Cideb - www.blackcat-cideb.com

Carlsen Verlag - www.carlsen.de

Easy Readers - www.easyreaders.eu

Hueber - www.hueber.de

Langenscheidt - www.langenscheidt.de

Ravensburger - www.ravensburger.de

Walvaboek - www.walvaboek.nl

 

Engels BAO - Uitgevers

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u deze per e-mail (info@practicum-educatief.nl) bestellen.

 

Black Cat / Cideb - www.blackcat-cideb.com

Cambridge University Press - www.cambridge.org/primary

Express Publishing - www.expresspublishing.co.uk

Helbling Languages - www.helblinglanguages.com/primary

Heinle/Cengage - www.heinle.com/elt

Macmillan English - www.macmillanenglish.com/children

Oxford University Press - www.oup.com/elt

Pearson - www.pearsonelt.com

Scholastic United Kingdom - www.scholastic.co.uk

 

Engels BAO - Overig

Voor uw informatie hebben wij hieronder een aantal interessante links opgenomen. Practicum Educatief is niet verantwoordelijk voor de inhoud van onderstaande sites.

 

Early Bird - www.earlybirdie.nl

Europees Platform - www.europeesplatform.nl

ABC Teach - www.abcteach.com

 

Engels - Uitgevers

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u deze per e-mail (info@practicum-educatief.nl) bestellen.

 

Black Cat / Cideb - www.blackcat-cideb.com

Cambridge University Press - www.cambridge.org

Easy Readers - www.easyreaders.eu

Express Publishing - www.expresspublishing.co.uk

Helbling Languages - www.helblinglanguages.com

Helbling Languages - Teacher's Blog

Macmillan English - www.macmillanenglish.com

Oxford University Press - www.oup.com/elt

Pearson - www.pearsonelt.com

Penguin - www.penguinbooks.co.uk

 

Business English - Uitgevers

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u deze per e-mail (info@practicum-educatief.nl) bestellen.

 

Cambridge University Press - www.cambridge.org/business

Heinle/Cengage - elt.heinle.com/businessenglish

Macmillan English - www.macmillanenglish.com/business

Oxford University Press - elt.oup.com/business

Pearson - www.pearsonelt.com/business

Walvaboek - www.walvaboek.nl

 

Frans - Uitgevers

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Vrijwel alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u meer informatie over de beschikbaarheid en levering opvragen per e-mail (info@practicum-educatief.nl).

 

Black Cat / Cideb - www.blackcat-cideb.com

Easy Readers - www.easyreaders.eu

Folio/Editions Gallimard - www.sodis.fr

 

Spaans - Uitgevers

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Vrijwel alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u meer informatie over de beschikbaarheid en levering opvragen per e-mail (info@practicum-educatief.nl).

 

Black Cat / Cideb - www.blackcat-cideb.com

Easy Readers - www.easyreaders.eu

Editorial Edinumen - www.edinumen.es

 

Italiaans - Uitgevers

Van de onderstaande uitgevers leveren wij boeken. Vrijwel alle boeken op deze links zijn bij ons te bestellen. Mocht een titel niet in onze webshop zijn opgenomen dan kunt u meer informatie over de beschikbaarheid en levering opvragen per e-mail (info@practicum-educatief.nl).

 

Black Cat / Cideb - www.blackcat-cideb.com

Easy Readers - www.easyreaders.eu